Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Saab | 900

12 Nën 13:47 ,

Saab 900 cabrio

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 10:06 ,

shitet nderrohet

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 21:50 ,

Saab 900 Cabrio

999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 22:04 ,

Shitet makina sab 900

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 21:24 ,

Sab 900

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 11:48 ,

Shitet saab veture

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 13:28 ,

Saab 900se 1996

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 15:58 ,

Shes makinen saab 900 cabrio 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 10:09 ,

Shitet makina Saab 900 cabrio

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 10:49 ,

SAAB 900 SE

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim