Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Saab | 9-7X

06 Maj 10:04 ,

Saab 9-7X benzin

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim