Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 12:07 Makina , Tiranë

Shitet Saab

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Sht 16:57 Makina , Tiranë

Saab 9-5 turbo sport benzin gas automat super mjet

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 11:54 Makina , Kukës

SAAB 95 2.0 turbo benzin

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 10:27 Makina , Tiranë

Saab benzin gaz automat

3 489 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 23:52 Makina , Tiranë

Saab 95 griffin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 19:12 Makina , Tiranë

Jepet me qira 25€ dita

25 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 16:58 Makina , Tiranë

SAAB 9-5

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Dhj 12:17 Makina , Tiranë

Sab 95

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 12:43 Makina , Lezhë

SHITET makina okazion

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 17:48 Makina , Shkodër

saab 95 2003 2.2 nafte

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim