Kukës | Automjete | Makina | Rover

220 , 1
75 , 2
04 Jan 05:57 ,

Makinen ne gjendje shume te mire motorike dhe gjen

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 00:45 ,

rover 75

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Korr 20:05 ,

Rover

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 18:36 ,

Rang rover

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 18:27 ,

Makine

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim