Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Rover | 618

14 Jan 08:59 ,

Rover 618 Si

70 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 17:21 ,

Rover 618

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 16:14 ,

Rover 618

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 12:48 ,

Rover 618

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim