Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Rover | 45

30 Maj 11:09 ,

Shitet Rover 45

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 17:13 ,

Rover 45 dizel

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 11:44 ,

Rover

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 18:18 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 18:58 ,

Rover 45

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 18:45 ,

Shitet Rover

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 08:32 ,

OKAZION ROVER 45

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 18:14 ,

OKAZION ROVER 45

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 21:02 ,

Shitet Rover 45

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 18:18 ,

Rover 45

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 13:07 ,

Rover 45

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 16:46 ,

Rover 45 Benzine

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 14:22 ,

Shitet Rover 45, gjendje shume e mire

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 18:09 ,

Rover 45 dizel

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Sht 10:33 ,

Rover 45

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Korr 11:21 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 08:23 ,

rover

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 10:50 ,

Rover 45 -01

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:57 ,

rover

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 11:56 ,

Rover 45 2000

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 09:44 ,

Rover 45 -01

1 900 EUR

30 Korr 13:32 ,

Rover 45 1.4i -01

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim