Kurbin | Automjete | Makina | Rover | 416

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


02 Gush 10:40 ,

Rover 416GSI

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 12:41 ,

Rover416si

1 400 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 19:41 ,

Rover benzin gas

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Korr 13:36 ,

Rover 416 benzin gaz

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 23:16 ,

shitet rover për mosperdorim

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:57 ,

Rover 416

800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 14:52 ,

Shitet;Rover 416si

18 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim