Kurbin | Automjete | Makina | Rover | 414

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


20 Korr 15:27 ,

shitet

80 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 23:06 ,

Rover 1.4 Benzin

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 12:23 ,

Rover 414 1.6 benzin

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 17:29 ,

Rover 410 dizel

120 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 18:34 ,

Rover

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 23:21 ,

rover benzin 1.4

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 15:01 ,

Rover 414 benzin -96

120 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim