Kurbin | Automjete | Makina | Rover | 400

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


11 Tet 02:20 ,

Shitet Rover 400

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 14:36 ,

shitet

1 500 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 15:29 ,

Range Rover Sport

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 17:48 ,

Rover Benzin-Gaz

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 17:40 ,

Rover Benzin Gaz

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 08:23 ,

Rover 1.4 Benzin-gaz

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 10:11 ,

ROVER ! OKAZION!!!

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 18:01 ,

Shitet rover ne gjendje shum te mire dhe ekonomike

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 11:19 ,

Rover 400 nafte

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 09:35 ,

Shitet rover 400 1.4 bezine

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim