Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Rover | 400

06 Korr 14:36 ,

shitet

1 500 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 01:41 ,

Shitet Rover 400

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 15:29 ,

Range Rover Sport

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 17:48 ,

Rover Benzin-Gaz

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 17:40 ,

Rover Benzin Gaz

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 08:23 ,

Rover 1.4 Benzin-gaz

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 10:11 ,

ROVER ! OKAZION!!!

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 18:01 ,

Shitet rover ne gjendje shum te mire dhe ekonomike

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 11:19 ,

Rover 400 nafte

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 09:35 ,

Shitet rover 400 1.4 bezine

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 19:46 ,

Rover 400 2.0 nafte

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:06 ,

Rover

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 22:46 ,

Rover

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 11:05 ,

Okazion Rover viti 200

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 19:33 ,

Shitet

1 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 13:05 ,

Rover

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 09:35 ,

Rover 400

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 11:44 ,

Rover 400 benzin -98

550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Tet 18:03 ,

Rover 400 ne shitje

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 15:52 ,

Rover

1 600 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 15:43 ,

rover 400 ne shitje 1900 euro i diskutueshem

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim