Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Rover | 220

20 Mar 18:36 ,

Rang rover

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 13:45 ,

Rover 220 sdi -99

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim