Kurbin | Automjete | Makina | Rover | 214

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


04 Gush 19:54 ,

ROVER

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 11:57 ,

Rover 214 benzin gas

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Qer 20:16 ,

Okazion me letra per 1 vit

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 13:04 ,

rover 1995 214sei shitet per pjese

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 08:51 ,

rover 1995 214sei shitet per pjese

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 08:35 ,

Rover 214i benzin+gaz

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 15:11 ,

Rover 214

1 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Mar 10:42 ,

Rover 214 benzin

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 13:28 ,

Rover 214 -95

400 EUR Çmimi me zbritje

14 Korr 18:59 ,

Rover 214 benzin+gaz -96

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim