Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Rover | 111

17 Maj 09:24 ,

Rover 1.1

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 15:01 ,

Rover 111 L

850 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim