Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Renault | Talisman

30 Korr 13:40 ,

OKAZIONNN ✅ RENAULT - TALISMAN ✅Super FULL EKSTRA

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 14:47 ,

Okazion

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim