Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Renault | R 19

22 Qer 15:27 ,

Makina

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Qer 14:59 ,

Makina

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Gush 16:37 ,

renault 19 1,4 benzin gaz

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 20:26 ,

Renault R19 benzin

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 22:45 ,

okazion me letra cmimi pak i diskutushem

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 01:36 ,

okazion me letra per nji vit

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Nën 19:50 ,

makina esht ne gjendje shum te mir

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 19:18 ,

Makina esht ne gjendje shum te mir

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 14:50 ,

renault

30 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 13:18 ,

shesim makinen

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 18:20 ,

shitet renault benzin gaz

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Korr 18:24 ,

U shit flm merrjep

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 10:09 ,

Renault cabrio 1.8 v16. me gaz.per kok pistoni

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 23:37 ,

renault 19

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 17:32 ,

Renault R 19 benzin -96

1 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim