Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Renault | R 14

13 Jan 16:55 ,

fabiyzb@hotmail.com

800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 20:06 ,

Renault R14 dizel -02

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim