Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Renault | Kangoo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault Kangoo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:59 ,

Renault kangoo furgon 2012 1.5 nafte

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:09 ,

Renault Kango•Viti 2011•1.5 Naft•Manual

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:36 ,

renault kango 1.5 naft manual

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:25 ,

RENAULT KANGOO 1.9 NAFTE MUNDESI NDRIMI OSE SHITJE

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:17 Dyqani ,

Renault Kangoo 1.5 dci viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:03 ,

Reno

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 06:17 ,

Renault Benzin-Gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 23:10 ,

Renault

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 11:53 ,

Shiten dy Renault Kangoo 4x4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 21:16 ,

Shitet Renault Kangoo

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 15:27 ,

OKAZION per 48 Ore

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 11:03 ,

Renault kangoo

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 10:10 ,

Renault Kangoo, 2007, 1.5 tdci, ATP

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 00:34 ,

Renault kangoo

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 00:33 ,

Reno kango ✅okazion✅

2 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 11:51 ,

Renault Kangoo 1.9 dti 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 15:09 ,

Renault Kangoo 1.6 Benzin Automat

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 19:57 ,

Renault kangoo

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 23:25 ,

Renaul-Kangoo

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Jan 12:18 ,

Renault Kangoo

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 19:22 ,

OKAZION RENAULT KANGOO

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Jan 16:44 ,

OKAZION 2300€ Renault Kango 1.5 DCI

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 12:31 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 14:25 ,

E shes se Kam Edhe 3 makina te tjera

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 17:49 ,

Renault kangoo

90 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 15:17 ,

Renault Kangoo

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 04:38 ,

Renault kangoo 1.5 Nafte

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Dhj 19:39 ,

Renault kango1.5 Nafte

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Dhj 02:05 ,

Shitet Makine Pune

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 14:40 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 19:31 ,

��RENO PER PJES KEMBIMI��

550 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 12:24 ,

Renault kango

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 23:20 ,

Makine me dhome Frigoriferike

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Nën 11:44 ,

Renault kangoo

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 11:36 ,

Fati

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 08:15 ,

12345

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 11:30 ,

Shitet OKAZION 700 euro

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 21:21 ,

Renault kango

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 20:19 ,

Shitet renault kangoo

2 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 19:43 ,

Shitet Renault Kangoo.

2 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 16:34 ,

Renault Kangoo max, motorr 1,5

250 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Tet 13:20 ,

Reno kango max ,motori 1,5

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 13:00 ,

Shes makine reno cango

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 21:35 ,

Renault Kango Me letra Te Sapo Prera

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 12:04 ,

OKAZIOON!! RENAULT KANGO 1.9 NAFT

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 08:43 ,

Reno kango

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 07:01 ,

Shitet

170 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 21:23 ,

Durres,Albania

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 11:35 ,

Renault Kango

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 09:44 ,

SHITET MAKINE FRIGORIFERIKE

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault Kangoo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim