Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Renault | Fluence

28 Korr 18:14 ,

Shes/nderroj Reno super ekonomike 1.5 nafte 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 20:28 ,

Shes Renault Fluence 1.5 Nafte 110 Kf

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Qer 09:06 ,

Renault Fluence ✨✨Top Top✨✨Automat

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Mar 17:49 ,

Okazion Renault Fluence 2010, 1.5 nafte 4300 euro

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 20:07 ,

SUPER OKAZION Renault Fluence 1.5 dCI

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 20:29 ,

Reno teper ekonomike 1.5 nafte

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 21:52 ,

#okazion#

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 13:55 ,

OKAZION RENAULT FLUENCE

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 22:34 ,

OKAZION

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 20:42 ,

#OKAZION#

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 20:44 ,

Renault fluence 1450 nafte

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 17:39 ,

Renault fluence -11

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 00:09 ,

okazion

30 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim