Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Renault | Alpine A310

13 Maj 19:10 ,

Makin ne shitje

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 22:53 ,

Renault Alpine A310 benzin -90

39 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim