Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Proton

17 Jan 19:28 ,

SHITET BERTON prodhim Italian 1.6 benzin gaz

1 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Sht 19:00 ,

VW PASSAT -12

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 15:18 ,

Shitet

800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 18:22 ,

VW Polo benzin

800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim