Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Porsche | Cayman

Dje 16:12 Dyqani ,

PORSCHE CAYENNE 3.0 Diesel -2009

15 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 12:05 ,

PORSCHE CAYMAN S..3.4......295..PS

16 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Korr 19:19 ,

Porsh cayenS 4.8

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 10:53 ,

Porsche cayenne

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 21:36 ,

Porsche Cayman benzin

30 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 11:15 ,

shitet dhe ndrohet

10 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim