Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Porsche | Carrera GT

12 Gush 08:44 Dyqani ,

ESEM MOTORS. PORSCHE CARRERA . SUPER MJET

22 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Korr 10:30 ,

Makina ndhodhet ne itali vjen me kerkes motori 4.2

14 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Nën 23:39 ,

Porsh carrera 997

65 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 18:12 ,

Shitet Porsche Carrera

27 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim