Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Porsche | 997

16 Tet 13:45 ,

PORSCHE 911(997) CARRERA S PDK 385 PS

47 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim