Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Porsche | 924

19 Qer 20:30 ,

Porsche 924

12 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Qer 20:22 ,

Porsche 924 -81

12 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim