Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Pontiac | Trans Sport

17 Pri 08:53 ,

Pontiac Trans Sport benzin

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim