Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Pontiac | Targa

21 Shk 20:17 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 21:56 ,

Shitet

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 11:25 ,

Okazionn

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 19:58 ,

SHITET

1 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim