Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Pontiac | Solstice

15 Qer 11:23 ,

Pontiac Solstice 2.4

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Jan 11:39 ,

Pontiac Solstice Cabriolet

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Jan 09:25 ,

PONTIAK SALSTICE, VITI 07 , SHITET & NDERROHET.

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim