Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Pontiac | G6

Sot 08:40 ,

Pontiac G6 3,5 benzin -gaz

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Nën 15:16 ,

Pontiac 3.5 Benzin + Gas

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim