Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Pontiac

G6 , 2
Solstice , 3
Sunbird , 1
Targa , 4
Trans Am , 1
Vibe , 3
Dje 14:48 ,

Pontiac G6 3,5 benzin -gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Shk 20:17 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 18:13 ,

Pontic g5 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 15:16 ,

Pontiac 3.5 Benzin + Gas

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Sht 04:47 ,

Makine Antike

19 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Qer 21:56 ,

Shitet

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 11:23 ,

Pontiac Solstice 2.4

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Jan 11:39 ,

Pontiac Solstice Cabriolet

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Jan 09:25 ,

PONTIAK SALSTICE, VITI 07 , SHITET & NDERROHET.

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Mar 11:48 ,

PONTIAC VIBE 2005(automatik) 1.8

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Mar 11:25 ,

Okazionn

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 08:53 ,

Pontiac Trans Sport benzin

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 12:13 ,

Pontiac Vibe

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Shk 19:58 ,

SHITET

1 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Dhj 17:00 ,

Pontiac vibe 2005

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Gush 17:12 ,

u shiiiiit

500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999


Në fillim