Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Piaggio | APE

09 Qer 10:10 ,

Piaggio

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Shk 21:18 ,

Shitet piaggio ape

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Shk 13:59 ,

Piaggio APE

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Dhj 20:10 ,

Piaggio

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Dhj 14:56 ,

OKAZJON APE POKER

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Gush 17:32 ,

OKAZJON APE POKER

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 13:03 ,

Piaggio APEPOKER

300 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Tet 09:18 ,

piaxho

3 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Tet 08:57 ,

piaxho

3 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Sht 20:34 ,

Piaggio

80 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 20:35 ,

Kawasaki%Kawasaki

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 21:17 ,

Piaggio

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Mar 18:45 ,

shitet

400 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 20:39 ,

Shitet

150 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Pri 20:37 ,

Piaggio APE 1990, benzine

180 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 16:03 ,

Piaggio APE italiane 1990

180 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim