Kukës | Automjete | Makina | Peugeot | Model tjetër

23 Korr 12:15 ,

Peugeot 307cc

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 21:56 ,

Pezho 2006

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 09:44 ,

pezho 2002 per udhetar dhe per pune 2.2 hdi nafte

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim