Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Peugeot | 405

24 Mar 17:29 ,

Shitet per pjese kembimi

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 11:22 ,

pegueot

1 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 17:17 ,

Peugeot 405 benzin

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:53 ,

Peugeot 405

2 450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 13:47 ,

Shitet Pegueot

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 22:23 ,

Makina Shitet

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim