Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Peugeot | 104

19 Sht 13:42 ,

Passat 2002 model 1.9 Nafte 198000 km tiptronic

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 11:34 ,

Peugeot 104 benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 19:46 ,

Peugeot 104 benzin -98

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim