Opel ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Adam , 15
Agila , 241
Ampera , 1
Antara , 161
Arena , 2
Ascona , 6
Astra , 4555
Calibra , 11
Campo , 18
Cascada , 1
Combo , 178
Corsa , 4302
Diplomat , 1
Frontera , 197
GT , 12
Insignia , 217
Kadett , 16
Manta , 2
Meriva , 1212
Mokka , 6
Monterey , 15
Movano , 50
Omega , 51
Rekord , 2
Senator , 2
Signum , 97
Sintra , 22
Speedster , 2
Tigra , 217
Vectra , 1028
Vivaro , 108
Zafira , 2876

Blej Opel ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.

Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.

20 Jan 10:32
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - OPEL MERIVA viti 2004

200 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 12:55
Linku:
,

OKAZION!!! Opel Astra 1.8 Benzine

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:35
Linku:
,

OKAZION Opel Insignia 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:57
Linku:
,

Opel Antara 2.2 naft 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:37
Linku:
,

OPEL CORSA C

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 10:52 ,

OPEL MERIVA 1.7 Diesel Me dogane te paguar

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:52 ,

OPEL CORSA AUTOMATIK KLIMA

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:45 ,

Opel 2.0 naft

4 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:42 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:41 ,

Opel 1.4 gaz

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:38 ,

opel meriva benzin gaz 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:33 Dyqani ,

��Okazion opel meriva 1.6 automat ��

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 ,

Opel Corsa

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 ,

Shitet Opel Zafira Full Extra

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 ,

OKAZION Opel Insignia 2.0 Naft AUTOMAT

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:27 ,

OPEL ZAFIRA..TAXI 24 ORE...4+1 DHE 6+1 VENDE

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:23 ,

Shitet opel corsa 1.2 gaz benzin viti 2010

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:22 ,

Benzine+ Gaz 1.2 . Viti 2009. 2950 euro

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:21 Dyqani ,

Opel Corsa gaz/benzin 2009 AUTO INGROSSO ����

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:18 ,

Opel corsa 1.3 multijet viti 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 Dyqani ,

Opel Astra 1.7 Nafte

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:17 Dyqani ,

OPEL ZAFIRA AUTO INGROSSO ����

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:16 Dyqani ,

OPEL ZAFIRA AUTOMAT AUTO INGROSSO ����

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:15 Dyqani ,

OPEL ASTRA VITI 2010 AUTO INGROSSO ����

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:12 ,

OPEL ASTRA NGATE 1.7 MOTOR DEUTSCH EKONOMIK

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:12 ,

OPEL ZAFIRA NAFTE 2014 AUTOMAT 4+1 NDERRIM

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:11 Dyqani ,

OKAZION !!! OPEL - CORSA 1.7 MANUALE 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:09 Dyqani ,

OPEL CORSA 1.3D U

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:09 ,

Opel Corsa Benzin/Gaz 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:08 Dyqani ,

Opel Combo

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 ,

Opel astra

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 ,

Opel meriva

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:05 ,

Opel Meriva Full option

2 995 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:04 ,

Opel Insigina 2.0Nafte,2010,Full,mundesi nderrrimi

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:04 ,

Opel astra

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:00 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 nafte viti 2005 ��2.300€��

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 ,

Shitet makine

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 ,

Shitet makine

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:59 ,

OPEL MERIVA 1.3 NAFTE

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:58 ,

OPEL ASTRA 1.7 NAFT 2010 FULL

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:58 ,

OPEL CORSA AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:58 ,

OPEL MERIVA 1,3 NAFTE VITI 2009

2 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:57 ,

Opel vivaro

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:55 ,

Opel corsa 1.5 nafte

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:53 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTE AUTOMATIKE ViITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 Dyqani ,

Opel astra kamje automat super full

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 Dyqani ,

Opel astra 1.9 kamje automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 ,

OPEL CORSA 1.4 BENZIN AUTOMATIKE 2007

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Njoftimet per Opel në Shitje ne MerrJep.al

Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel nga modelet e ndryshme si Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.

Shit Opel ne MerrJep.al

Keni Opel që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.
Në fillim