Kukës | Automjete | Makina | Opel | Zafira Tourer

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


23 Nën 21:25 Dyqani ,

U SHIT!!! OKAZION Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI⁣⁣

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 12:55 ,

Opel Zafira 6+1 Seats 2016

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Tet 12:37 ,

Shitet opel zafira 1.8 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:10 ,

Opel Zafira 3200

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 20:18 ,

SHES OPEL VITI 2000

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 12:13 ,

Opel zafira 2.0 naft okazion

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 21:39 ,

Opel zafira

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 07:36 ,

0692833698

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 14:14 ,

Opel zafira B 1.9cdti

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Gush 09:13 ,

Opel Zafira

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim