Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Opel | Speedster

20 Mar 19:44 ,

Shitet opel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 21:23 ,

Shitet opel zafira

3 509 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim