Kurbin | Automjete | Makina | Opel | Sintra

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 07:26 ,

opel sintra benzine + gaz km origjinale super auto

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Tet 10:51 ,

Opel 6+1 benzin+gaz 2300E

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 19:01 ,

Shitet Opel sintra 2.200 diesel

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 10:19 ,

OKAZION!!!

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Jan 11:46 ,

Opel 6+1

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Jan 20:06 ,

Oplel 6+1

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 11:49 ,

Sharon .makine Opel Sintra

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 15:05 ,

Shitet Opel Sintra 2.2 16V 6+1

100 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 23:01 ,

SHITET

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 10:02 ,

Opel Sintra 2.2 Benzine 6+1

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim