Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Opel | Senator

11 Qer 18:35 ,

Opel Senator dizel

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 17:26 ,

Opel senator.

20 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim