Kurbin | Automjete | Makina | Opel | Monterey

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


03 Nën 23:43 ,

2000 €

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Tet 14:20 ,

Shitet 4×4 opel (isuzu)

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 09:59 ,

Shitet Opel Monterei 2.8 Nafte pa dokumenta

220 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Gush 23:48 ,

OPEL MONETREY

330 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Korr 13:40 ,

Opel Moterei

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 18:33 ,

Opel Monterey 4x4

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 16:25 ,

Makin ne shitje

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 18:10 ,

Jeep Opel Monterey

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 18:56 ,

isuzu monterey 2.8td 2.5miljon i pa diskutushem

250 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 18:40 ,

OKAZION!!!!! OPEL MONTEREY SUPER

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim