Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Opel | Manta

26 Korr 18:55 ,

Opel ne gjendje shum te mire.

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 20:17 ,

OPEL MANTA (OLTIMER)

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim