Kurbin | Automjete | Makina | Opel | Kadett

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


13 Korr 13:35 ,

Shitet Opel Kadett 1.3 benzin viti 90

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 21:36 ,

Opel Kadett 1.3 Benzinë

1 000 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Maj 19:00 ,

OPEL KADETT, NAFTE 1.8, OSE NDERRIM

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 18:10 ,

Shes opel vectra

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 18:25 ,

opel kadet

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Sht 12:16 ,

Opel Kadett benzin+gaz

1 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 22:36 ,

Opel Kadet

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 19:44 ,

Shes opel kadet

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 11:05 ,

Okazion

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 10:50 ,

opel kadet 1.4 benzin

1 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim