Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


12 Tet 18:25 Makina , Kucovë

opel kadet

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Sht 12:16 Makina , Tiranë

Opel Kadett benzin+gaz

1 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 18:48 Shitorja Makina , Durrës

Kadett 1967 1.0 prodhim jasht serie

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 60-at
Kilometrazha: > 500 000
06 Qer 22:36 Makina , Tiranë

Opel Kadet

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 19:44 Makina , Elbasan

Shes opel kadet

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 11:05 Makina , Elbasan

Okazion

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 10:50 Makina , Korçë

opel kadet 1.4 benzin

1 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 20:50 Makina , Elbasan

Opel kadet kabrio 200benxin dhe nderrim

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Jan 20:51 Makina , Tiranë

Opel Kadett benzin

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Jan 13:24 Makina , Krujë

Opel Kadett 1.6

280 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim