Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Opel | Kadett

13 Korr 13:35 ,

Shitet Opel Kadett 1.3 benzin viti 90

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 21:36 ,

Opel Kadett 1.3 Benzinë

1 000 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Maj 19:00 ,

OPEL KADETT, NAFTE 1.8, OSE NDERRIM

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 18:10 ,

Shes opel vectra

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 11:29 Dyqani ,

Kadett 1967 1.0 prodhim jasht serie

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 60-at
Kilometrazha: > 500 000
12 Tet 18:25 ,

opel kadet

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Sht 12:16 ,

Opel Kadett benzin+gaz

1 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 22:36 ,

Opel Kadet

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 19:44 ,

Shes opel kadet

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 11:05 ,

Okazion

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 10:50 ,

opel kadet 1.4 benzin

1 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 20:50 ,

Opel kadet kabrio 200benxin dhe nderrim

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Jan 13:24 ,

Opel Kadett 1.6

280 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Dhj 14:54 ,

Opel Kadett benzin+gaz

10 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 17:21 ,

Shitet

10 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 12:26 ,

Opel Kadett -92 1.7 nafte

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim