Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Opel | Insignia CT

11 Pri 20:07 ,

Opel full opsin

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 12:44 ,

Full opsions

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 19:09 ,

Opel Insignia dizel

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 18:51 ,

Opel

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 12:16 ,

Opel

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 08:55 ,

Opek

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 21:27 ,

Opel

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 13:57 ,

Romeo Hitaj

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 13:33 ,

Opel Insignia CT dizel

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim