Opel Corsa ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine

Blej Opel Corsa ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Corsa te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.

Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.

Sot 12:50 ,

⭐️SHITET Opel Corsa 1.3 Diesel Manual 5+1 Me Dogane 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Opel Corsa

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 ,

Opel corsa 650€

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:30 ,

Opel Corsa Benzin-Gaz 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:22 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 Diesel Automat -16

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:22 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 Nafte Automat -16

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:13 ,

Opel 2008 benzin gaz

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:11 ,

Opel corsa 1.3naft multijet viti 2005 me letra te paguar

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 ,

Okazion opel corsa Automat viti 2007 super ne gjendje

310 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:59 ,

Super okazion..opel corsa kambi automatike..vit 2005

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:58 Dyqani ,

Shitet Opel Corsa 1.2 benzin-gaz 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

❌❌SHITET OPEL CORSA D 1.3 NAFTE❌❌

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:39 ,

Okazion!! Opel Corsa nafte 1.3 Ecoflex, 2009

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:24 Dyqani ,

Opel Corsa 1.2 Edition 2011 Gjendja Perfekte!

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:23 Dyqani ,

Opel corsa 2008 93,000 Km me liber sherbimesh!

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:21 ,

OPEL CORSA 1.3 NAFTE AUTOMAT VITI 2005....SAPOARDHUR

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:01 ,

Opel Corsa 1.3 Naft

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:47 ,

Opel Corsa 1.2 Benxine

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:40 ,

Opel ne shitje

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:34 Dyqani ,

Kamez Tirane

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:31 ,

Opel 1.2 gaz benxin L Renci

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:28 ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN-GAZ VITI 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:18 ,

OKAZION Opel Corsa 1.2 Benzin AUTOMAT Viti 2005

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:18 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz viti 2004

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:15 ,

Okazion Opel Corsa motor 1.2 benzin Gaz 2007 Ndrrohet

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:11 ,

OPEL CORSA 1.4 BENZIN AUTOMATIKE 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:11 Dyqani ,

Opel Corsa gaz/benzin 2009 AUTO INGROSSO ����

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:11 ,

OPEL CORSA AUTOMAT

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:59 ,

Opel corsa viti 2015 108mij km

4 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:57 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:53 ,

Opel Corsa Automat ���� Okazion

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:49 ,

opel corsa 1. benzin

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:42 Dyqani ,

Opel Corsa viti 2008 1.3 cdti

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:10 Dyqani ,

Opel Corsa 1.7 CDTI-125Cavali- Viti 2009-‼️

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:10 ,

Opel Corsa 1.3 Naft

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:10 ,

Opel

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:06 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 Diesel -16

6 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:05 ,

Opel Corsa 1.0 benzin 2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 Dyqani ,

OKAZION !!! OPEL - CORSA 1.7 MANUALE 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:50 ,

Opel 1.2 gaz-benzine

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:47 ,

Opel Corsa 1.2 benzinë, 2004, klima

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:39 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 shume ekonomik

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 ,

OPEL CORSA AUTOMATIK KLIMA

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:08 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin. Viti 2008 Manuale.

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:04 ,

OPEL CORSA VITI 2012 1.2 BENZINE AUTOMATIKE

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Njoftimet per Opel Corsa në Shitje ne MerrJep.al

Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Corsa të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Corsa nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Astra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.

Shit Opel Corsa ne MerrJep.al

Keni Opel Corsa që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione