Kukës | Automjete | Makina | Opel | Campo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


27 Nën 22:28 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 09:21 ,

"OKAZION" Opel Combo 1.7 CDTI

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 17:28 ,

Shitet Opel campoo 4x4!!

4 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 00:14 ,

Opel combo benxin gas vetem per pjes

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 22:43 ,

Opel Cambo

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Tet 10:08 ,

Opel cambo 1.7 ctdi

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 14:04 ,

Opel Campo dizel

6 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 14:26 ,

Opel Campo Foristrad

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 18:02 ,

Opel Kampus

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Pri 11:16 ,

OPEL COMBO 1.6 NAFTE 2003

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim