Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Opel | Calibra

19 Maj 13:18 ,

Shitet OPEL CALIBRA

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Shk 16:14 ,

Opel

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 16:25 ,

Shitet ose Nderohet me makin familjare.

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 11:29 ,

Shitet ose Nderohet

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 00:23 ,

SHITET & NDERROHET

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 13:59 ,

Opel

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 15:04 ,

opel calibra

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 22:23 ,

Opel kalibra

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Gush 14:19 ,

Opel Calibra -07

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 15:00 ,

Opel Calibra -91

990 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim