Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Opel | Astra

Blej Opel Astra ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Astra te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. 

Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.

07 Jan 10:31
Linku:
,

OPEL ASTRA NE SUPER GJENDJE

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:57
Linku:
Dyqani ,

OPEL ASTRA, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:36
Linku:
,

OKAZION!!! Opel Astra 1.8 Benzine

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 16:36 ,

Opel Astra .1.9 Nafte.3200 euro i diskutueshem

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 ,

Opel Astra sw 2011, manual, 1.7 nafte, 5200 euro

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:27 Dyqani ,

OPEL ASTRA, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:27 Dyqani ,

OPEL ASTRA, VITI 2005, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:26 Dyqani ,

OPEL ASTRA, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:26 Dyqani ,

OPEL ASTRA, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:25 ,

Opel Astra Kabriolet

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:08 ,

OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:05 Dyqani ,

Opel astra kamje automat super full

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Dyqani ,

Opel astra 1.9 kamje automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 ,

Shitet Opel Astra 1.7 CDTI 110CV Station Wagon Cosmo

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:46 ,

Opel Astra 1.4 Benzin/Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:35 ,

Opel Astra 1.7 Diesel -Coupe - 110.000 Km Sapo Ardhur !!!

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:30 ,

Opel Astra 1,7 Nafte OKAZION-Doganë e paguar

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:15 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:57 Dyqani ,

Opel Astra 1.7 naftë Cosmo 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46
Linku:
Dyqani ,

OPEL ASTRA 2012 . 1.7 NAFTE , ME DOGANE

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:45 ,

Opel Astra 1.9 CDTI

2 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:41 ,

Opel Astra 1.3

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:26 ,

**OKAZION* OPEL ASTRA 1.7 NAFTE super gjendje 06**

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

OPEL ASTRA 1.7 NAFT 2010 FULL

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:42 Dyqani ,

Opel Astrra 1.6 Benzine-Gaz -14 Mundsi Ndrrimi

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:40 ,

Nderrohet, opel astra 1.9 nafte me letra

2 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:23 ,

Opel Astra 1.7 2008 AUTO PENTA

3 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:22 ,

Opel Astra

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:21 ,

OPEL ASTRA 1.4 B/GAZ 2010.

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 ,

Opel Astra 1.7 cdti

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:46 ,

Opell astra 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:58 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.7 DIESEL

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 ,

OPEL ASTRA NGATE 1.7 MOTOR DEUTSCH EKONOMIK

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:56 ,

OKAZION

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:56 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.3 DIESEL

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:31 ,

�������� Opel Astra H BENZIN��������

3 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:30 ,

Opel Astra H 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:28 ,

Opel Astra 1.7 naft viti 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 Dyqani ,

OEPL ASTRA, VITI 2012, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 ,

OPEL ASTRA 1.7

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 ,

OPEL ASTRA 1.7

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:13 ,

SHITET/NDERROHET

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:39 ,

Opel astra

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:38 ,

Opel astra

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:35 Dyqani ,

!! Okazion !! SHITET OPEL ASTRA 1.7

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 ,

Shes Opell Astra 1.6 Dizel viti 2015 me 130 mij km

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:58 ,

OPEL ASTRA 1.9 CDTI -05 ME LETRA

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:42 ,

Opel Astra 1.7 Nafte viti 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:57
Linku:
Dyqani ,

OPEL ASTRA, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:14 ,

OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Njoftimet per Opel Astra në Shitje ne MerrJep.al

Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Astra të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Astra nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Astra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. 

Shit Opel Astra ne MerrJep.al

Keni Opel Astra  që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.
Në fillim