Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Opel | Arena

Dje 16:47 ,

Opel antara 2.0 naft automatike

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Qer 01:20 ,

Opel Astra Benzin-Gaz

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 11:12 ,

Opel Astra benzin+gaz

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim