Kukës | Automjete | Makina | Opel | Antara

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 08:33 ,

Okazion: Opel Antara 2.0 nafte 4×4 viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:21 ,

SHITET OPEL ANTARA AUTOMAT DIESEL

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:18 ,

Opel Antara

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:13 ,

Opel Antara 2.2 Nafte 2011 Automatike

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:40 ,

OPEL ANTARA

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:13 ,

Opel Antara (e blere e re, me vetem 1 pronar)

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Dhj 20:37 ,

Shitet ose Ndrrohet Opel Antara AUTOMATIKE VITI 2006 FULL

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 09:45 ,

Opel Antara 2.0 diesel-Automatik

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 21:01 ,

Shitet Opel Antara Full Option

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim